Odzież

Bluzy Prosto – prosto i stylowo na co dzień

W ostatnim czasie znacznie wzrasta popularność mody ulicznej, zwłaszcza wśród młodzieży, studentów i osób, które już jakiś czas temu wkroczyły w dorosłość. Niektórzy twierdzą, że styl jest jednym z elementów hip hopu. I pewnie mają rację.

Bo czy widział ktoś kiedyś rapera w garniturze albo szortach? Nie, na pewno nie. Hip hop rządzi się swoimi prawami i kreuje również własną modę, która zyskuje coraz większe uznanie wśród młodych ludzi.

Prosto nie znaczy mniej stylowo

Wygodne bluzy z kapturem i bez kaptura, dresy, joggery, spodnie typu baggy czy T-shirty. To wszystko składa się na modę uliczną lub inaczej streetwear. I wszystkie można znaleźć w kolekcji odzieży marki Prosto, której założycielem jest warszawski raper Sokół. Ubrania te mocno wpisują się w klimat hip hopu. Są idealne na co dzień i nie tylko. Bluzy Prosto damskie i męskie sprawdzają się w każdej okazji, bo poza prostotą i klasycznym dla hip hopu wzornictwem charakteryzuje je dobra jakość i rozpoznawalna marka.

Prosto na ulicę

Bluzy marki Prosto, zarówno damskie jak i męskie, dostępne są w różnych wersjach – klasycznych, sportowych czy bardziej eleganckich. Wybór jest duży, ale jak już zapadnie decyzja co do modelu i dokona się zakupu, z dumą można wyjść z mieszkania, by podążać ulicami miasta lub pójść się rozerwać do klubu. Każdy fan hip hopu z pewnością poczuje to coś, kiedy założy na siebie bluzę prosto od Prosto.