Bucket hat – hit czy kit?

Powoli na ulicach można dostrzec modę na ciekawe, oryginalne i stylowe kapelusze. Szczególnie panowie polubili bucket hats za to, że są tak wygodne, lekkie i doskonale komponują się z wieloma stylizacjami. Co warto wiedzieć o tych czapkach i jak najlepiej je nosić?

Bucket hat – co to za kapelusz?

Czapki męskie bucket hat zyskały szereg fanów już kilkadziesiąt lat temu, kiedy to młodzi chłopcy chętnie nosili je dla podkreślenia swojego luźnego, sportowego stylu. Obecnie model ten coraz częściej można zobaczyć na ulicach dużych miast, gdyż panowie postanowili powrócić do czapek, które podkreślają ich styl i charakter. Warto jednak przy jego zakupie wziąć pod uwagę, by był idealnie dobrany do rozmiaru głowy (za duże czapki lub za małe zdecydowanie nie prezentują się dobrze), oraz ważne jest to, by był wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. W tej kwestii zdecydowanie dominuje bawełna, jeans, a nawet przyjemna dla skóry wełna.

Modele od znanych, sprawdzonych producentów

Panowie w wielu sklepach odzieżowych, jak i u znanych producentów, którzy specjalizują się w tylko takim asortymencie, mogą kupić następujące modele:
1) czapki jednokolorowe,
2) czapki z logo znanych marek,
3) czapki z napisami,
4) bucket hat z zabawnymi grafikami,
5) modele z zabawną grafiką.
6) modele z dodatkami, jak np.: z haftami, dżetami, cekinami lub frędzlami.


Warto postawić na czapkę bucket hat (https://supersklep.pl/bucket-hat), która będzie oryginalna i unikatowa. Bez problemu można także u wielu producentów stworzyć ją na indywidualne zamówienie.