Buty Palladium – trapery z tradycją

Trapery Palladium z pewnością przypadną do gustu osobom doceniających komfort i styl. To buty, które idealnie nadają się zarówno do miasta, jak również na wycieczkę w nieznane!

Palladium – francuskie obuwie z wieloletnią tradycjąbuty palladium 2

Historia francuskiej marki Palladium rozpoczyna się już w 1920 roku. To właśnie wtedy zaczęła ona swoją działalność – początkowo jako producent ogumienia do samolotów. Niedługo potem firma zmieniła jednak swoją branżę i zaczęła produkować obuwie, które znane jest także dzisiaj.

Wytrzymałe i trwałe buty Palladium zaczęły być powszechnie używane przez żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, co spowodowało, że stały się one popularne w wielu krajach na całym świecie. Wybierane były nie tylko przez żołnierzy, ale także przez turystów, geologów oraz przez eksploratorów poszukujących przygody.

Palladium – kultowe trapery 

Firma Palladium znana jest przede wszystkim ze swoich traperów. To dzisiaj kultowe buty, które spowodowały, że Palladium to wręcz synonim obuwia idealnego dla osób lubiących wyzwania. 

Trapery Palladium to:

– cholewka z wysokiej jakości impregnowanej tkaniny lub skóry naturalnej,

– praktyczne sznurowanie i zamek błyskawiczny,

– antypoślizgowy, odporny na ścieranie bieżnik buta,

– komfortowe wkładki wewnętrzne,

– wiele różnych kolorów do wyboru.

 

Obecnie Palladium oferuje szeroką gamę stylowego obuwia przeznaczonego dla niej, dla niego, a także butów dziecięcych i młodzieżowych. W ogromnej kolekcji butów Palladium każdy, kto docenia wygodę i funkcjonalność, może znaleźć dla siebie coś ciekawego!

Buty Palladium dostępne w ofercie sklepu SuperSklep.pl.