Odzież

Hills bluza – do czego ją nosić?

hills bluza

Streetwear, czyli tzw. moda uliczna, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. I nic dziwnego, ponieważ wykorzystującą ubrania o streetwearowej stylistyce można stworzyć nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne stylizacje.

Co charakteryzuje modę uliczną?

Choć mogłoby się wydawać, że streetwear cieszy się popularnością głównie wśród nastolatków, to prawda okazuje się zupełnie inna. Do charakterystycznych cech tego sposobu ubierania się, zaliczyć można:

  • noszenie kolorowych koszulek, często z nadrukami,
  • łączenie ze sobą ubrań o charakterze sportowym i eleganckim,
  • sięganie po ekstrawaganckie dodatkie,
  • wybieranie ubrań o oversize’owym lub luźnym kroju

Moda uliczna jest popularna nie tylko wśród nastolatków, ale również wśród osób 20, 30 i 40 letnich. Zdarza się również, że elementy mody ulicznej wykorzystują również osoby dojrzałe!

Bluzy, marynarki i płaszcze

Ważnym elementem stylizacji o streetwearowym charakterze, są okrycia wierzchnie. Jednym z takich okryć może być Hills bluzaktórą można założyć do spodni o szerokim kroju, sportowych butów i minimalistycznych dodatków. Szukasz pomysłu na bardziej ekstrawagancką stylizację?  W takim razie połącz Hills bluzę z wąskimi, skórzanymi spodniami, butami na obcasie, nakryciem głowy w jaskrawym kolorze oraz z designerską biżuterią.

W powyżej zaproponowanych stylizacjach można wymienić okrycie wierzchnie na długi płaszcz lub na oversize’ową marynarkę. Dzięki temu zmienisz charakter outfitu, zachowując jego streetwearowy charakter. Baw się modą i próbuj różnych połączeń!