Obuwie

Innowacyjne technologie w butach New Balance

Wśród bardzo popularnych rodzajów obuwia w ostatnich latach z całą pewnością można wyróżnić buty New Balance. Obuwie tego rodzaju cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu grup wiekowych, ponieważ jest bardzo wysokiej jakości.

Technologia New Balance Encap

Buty wyprodukowane przez markę New Balance mogą być wyposażone w technologię Encap. Dzięki niej noszenie tego rodzaju obuwia będzie bardzo wygodne i komfortowe. Pianka EVA, z której składa się między innymi tego rodzaju obuwie posiada bardzo korzystne właściwości. Przede wszystkim jej zadaniem jest amortyzacja wstrząsów w trakcie chodzenia oraz biegania, co jest bardzo dobrą stabilizacją dla stopy. Ponadto odpowiednia amortyzacja zmniejsza ryzyko powstawania różnego rodzaju kontuzji, na które narażone są zazwyczaj stawy i więzadła. Dzięki zewnętrznej warstwie wykonanej z poliuretanu chodzenie w butach będzie bardzo stabilne, a buty zyskają stosunkowo długą żywotność.

Jakie buty wybrać?

W obecnych czasach bardzo wiele modeli butów New Balance wyposażonych jest w taką technologię jak New Balance Encap. Posiadają one bardzo dobre parametry jakościowe, głównie ze względu na połączenie pianki EVA oraz solidnego poliuretanu. W szerokiej ofercie butów, które są wyposażone w tego rodzaju technologię można wymienić bardzo dużo modeli. Są to zarówno modele tradycyjne, jak i modele bardziej nowoczesne. Z całą pewnością buty New Balance w technologii Encap będą bardzo dobrym rozwiązaniem wykorzystywanym na co dzień, ale także na przykład podczas treningów.

Buty New Balance dostępne pod adresem: https://supersklep.pl/buty/new-balance