bluza męska czarna

Jakie są najpopularniejsze kolory bluz streetwear?

Łatwo zrozumieć, dlaczego styl streetwear stał się tak popularny wśród mężczyzn. Jego luźna, nierzucająca się w oczy estetyka sprawia, że jest on idealny dla każdego, kto chce się wyróżnić, nie zwracając na siebie zbytniej uwagi. Innymi słowy, streetwear to idealny strój dla facetów, którzy nie chcą się wyróżniać, ale mają swoje własne poczucie stylu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem skateboardingu, czy nie, ten trend, a zwłaszcza bluzy streetwear powinny Ci odpowiadać. Czytaj dalej aby dowiedzieć się jakie są najpopularniejsze kolory jeśli chodzi o bluzy męskie w stylu ulicznym.

Czarna bluza streetwear

Bluza to element podstawowy dla wielu streetwearowych outfitów i nie bez powodu. Połączenie luźnego, swobodnego stylu bluzy z eleganckim i wyrafinowanym kolorem czerni daje Ci idealny strój, który jest zarówno stylowy, jak i praktyczny. Klasyczne parowanie czerni i dżinsów jest świetną opcją, podobnie jak czarna bluza z białymi trampkami.

Czarno-biała bluza streetwear

Czarno-biała bluza ma zupełnie inną estetykę niż klasyczna czarna, a jednak jest tak samo uniwersalna i łatwa do noszenia. Czarno-biały strój o streetwearowej estetyce to świetna opcja dla facetów, którzy chcą mieć swobodny, zrelaksowany wygląd z odrobiną wyrafinowania. Czarno-biały strój jest idealny dla każdego, kto lubi wygląd streetwearu, ale nie jest zainteresowany odważnymi lub przyciągającymi uwagę kolorami. Czarno-biały strój jest doskonały dla każdego, kto pracuje w środowisku business casual.

Biała bluza streetwear

Klasyczne połączenie białej streetwearowej bluzy i czarnych jeansów to ulubiony styl wielu facetów. Jest łatwa, wygodna i wygląda świetnie na prawie każdym. Biały kolor i luźny, swobodny krój bluzy streetwearowej tworzą świetną kombinację, która skłania się ku łatwości i wygodzie. Białe dżinsy świetnie pasują do tego rodzaju stroju, podobnie jak białe trampki.

Szara bluza streetwear

Bluza streetwear w tym kolorze jest również bardzo uniwersalna. Łatwo ją sparować z dżinsami i czarnymi spodniami, a także świetnie wygląda z białą lub granatową koszulą na guziki.