joggery jeansy

Jeansy joggery – popularne nie tylko wśród młodzieży!

Jeansy joggery to spodnie, które od lat podbijają serca raperów oraz młodzieży. Możemy dostrzec je na pierwszych okładkach gazet, wybiegach najlepszych projektantów oraz na hip-hopowej scenie. Raperzy bardzo często zestawiają je z luźnymi bluzami bądź T-shirtami.

Jeansy joggery męskie – z czym je łączyć?

Joggery to charakterystyczny model spodni. Uwielbiają je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Na swoje występy zakładają je także najpopularniejsi raperzy. To, co je wyróżnia to obecność ściągaczy na nogawkach oraz w pasie. Artyści bardzo często łączą je z luźnymi T-shirtami bądź też bluzami. Tradycyjne sportowe buty lub obuwie za kostkę to doskonałe uzupełnienie całości. Joggery mogą być z powodzeniem noszone zarówno na co dzień, jak i wybierane podczas ważniejszych okazji.

Baggy czy jogger – co wybrać?

Zarówno jeansy joggery męskie, jak i spodnie baggy niewątpliwie wpisują się w modę streetwearową. Obecne trendy podkreślają bowiem wygodę, stawiając ją na pierwszym miejscu. Takie właśnie są spodnie skate. Nie krępują one ruchów i bardzo często posiadają obszerne fasony. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały, które pozwalają oddychać skórze, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Co zatem wybrać – baggy czy jogger? Zarówno pierwsze, jak i drugie mogą być podstawą każdej garderoby. To, co odróżnia od siebie te dwa modele to fason. Baggy są bowiem nieco luźniejsze w porównaniu do joggerów oraz nie posiadają charakterystycznego ściągacza na nogawkach. W miejscach, gdzie nie obowiązuje określony dress code, doskonale sprawdzą się jeansowe joggery. Luźny wieczór z kumplami to z kolei doskonała okazja do założenia luźnych baggy.