Najmodniejszy dodatek sezonu wiosna/lato – nerka

Dodatki mogą całkowicie odmienić stylizację, nadając jej bardziej efektownego i nowoczesnego wyglądu. Dotyczy to szczególnie torebek, które jednocześnie pełnią inną, ważną funkcję – służą przechowywaniu w nich najpotrzebniejszych rzeczy. Od jakiegoś czasu, można zaś zauważyć powrót do mody tzw. nerek. Kiedy będą one dobrym wyborem?

Saszetki nie tylko dla turystów

Jeszcze do niedawna saszetka typu nerka była nieodłącznym elementem wyposażenia każdego turysty. Jest to bowiem jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przechowywanie portfela lub telefonu. Umieszczona na biodrach saszetka jest mniej dostępna dla kieszonkowców i wykradnięcie z niej kosztowności jest o wiele trudniejsze niż w przypadku torebek – szczególnie jeśli jest ukryta pod bluzką.

Saszetki to obecnie także modny dodatek, tym bardziej że nerki damskie mogą być ubierane nie tylko do stroju sportowego. Wspaniale wyglądają także dopasowane do zwiewnych sukienek. Warto wówczas założyć nerkę na wysokości talii, co pomoże podkreślić kobiece kształty.

Na biodrach lub przerzucone przez ramię

Nerki męskie są zazwyczaj wybierane przez mężczyzn, którzy cenią sobie luz i swobodę. To dobry pomysł na nadanie stylizacji o wiele modniejszego wyglądu. Saszetka wygląda dobrze w towarzystwie dresów, szortów czy jeansów. A co więcej, można nosić ją nie tylko na biodrach.

Obecnie, coraz więcej panów zawiesza sobie pasek od nerki na ramieniu, co jest znacznie bardziej awangardowe, a przy tym po prostu wygodne. Bez względu na sposób jej noszenia, nerka bardzo ułatwi codzienne wyjścia z domu: zmieszczą się w niej portfel, telefon, klucze i inne drobiazgi. W sam raz dla nowoczesnych i pewnych siebie osób.