Trampki Converse – najpopularniejsze obuwie wśród młodzieży

trampki Converse

Dorastanie to czas buntu, który może przejawiać się na kilka sposobów – niektórzy w tym czasie zaczynają mieć problem z zachowaniem, częściej się kłócą z rodzicami i nauczycielami, a inny z kolei swój charakter starają się wyrazić poprzez wygląd zewnętrzny. To właśnie z burzy hormonów jaka toczy się w młodych organizmach powstają subkultury młodzieżowe. A z kolei ich najlepszym znakiem rozpoznawczym staje się odzież.

Trampki Converse – uniwersalne obuwie

Każda subkultura młodzieżowa cechuje się nieco innym ubiorem. Fani ciężkiej muzyki rockowej przeważnie ubierają się na czarno, ozdabiając odzież naszywkami czy ćwiekami. Z kolei pasjonaci hip-hopu i mody ulicznej preferują luźniejszą odzież, która nie krępuje ruchów na przykład podczas jazdy na deskorolce. Elementem wspólnym, który istnieje niejako ponad podziałami są trampki typu Converse.

Trampki Converse – jaki model najlepiej wybrać?

Na rynku obuwniczym dostępnych jest wiele modeli trampek. Te sięgające za kostkę, w kolorze czarnym mogą być letnią alternatywą dla ciężkich glanów – butów uwielbianych przez miłośników rocka. Z kolei jak białe Conversy bez sznurowadeł będę idealne dla dziewczyn zafascynowanych modą uliczną – świetnie pasują do wąskich, poszarpanych spodni oraz szerokiej bluzy. Komponowanie stroju przy wykorzystaniu trampek jest kwestią bardzo indywidualną – możliwości jest tak wiele, że w zasadzie hamuje je tylko wyobraźnia.