Vans old skool – najważniejsze mity

XXI wiek to czas, w którym absolutnie na każdy temat krąży naprawdę wiele, często zupełnie absurdalnych mitów. Przykładem może być tutaj chociażby właśnie vans old skool…

Mit numer 1 – vans old skool występują tylko w jednej barwie

Rzeczywiście jest to najbardziej znana barwa tego obuwia standardowo występują one w czerni i bieli, jednak podkreślić należy bardzo stanowczo, że absolutnie nie jest to ich regułą. Obecnie bowiem vans old skool mogą występować w naprawdę bardzo różnych wersjach kolorystycznych, łącznie oczywiście z tym, że także i ich guma może mieć różne barwy. A zatem mamy przykładowo czarnego buta z brązową gumą albo też model absolutnie cały czarny – łącznie także i z gumą przy bucie.

Mit numer 2 – vans old skool można założyć tylko i wyłącznie do sportowych ubrań i stylizacji

Drugim często spotykanym mitem będzie to, że vans old skool to obuwie, które nadaje się tylko i wyłącznie do w pełni sportowych stylizacji. Oczywiście tak nie jest. Rzeczywiście początkowo buty te zasadniczo powstały po to, aby wygodnie nam się jeździło na deskorolce, jednak zasadniczo z czasem jednak ewaluowały one i dzisiaj spokojnie stosowane są w wielu stylizacjach. Przykładowo buty te świetnie sprawdzają się w takiej wersji codziennej – do dżinsów, spódniczki materiałowej itp.

vans old skool

Mit numer 3 – vans old skool to buty niezbyt wygodne

Czasami zdarza różnym osobom się patrzeć na te buty i po chwili słyszy się opinię, że te buty na pewno nie są tak w zasadzie to zbyt wygodne. Oczywiście jest to nieprawda. Gruba, wysokiej jakości guma doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy podczas chodzenia. Z kolei dobrej klasy, oddychający materiał sprawia, że te trampki nosi się naprawę bardzo wygodnie i noga w ogóle się w nich nie poci.

 

Słowem – warto zainwestować w te buty – ciekawie wyglądają i są wygodne!